laupäev, 28. mai 2022

Aasta 2014 IT-blogis

 Jaanuar - köitmine ja vöökudumine Kaarma koolis, sõrmkindad vallamajas, pärlitega kudumine, Maie ehtenäitus Pidu, Tiiu Saani elutöönäitus, tekstiilide hingehoiu kursus, hieroglüüfidega tass, 2 paari sokke 1 lõngatokist, heegeldatud ehted, soutache kõrvarõngad.

Veebruar - prosside viltimine Kallemäe koolis, kõla- ja kirivööde kudumine ning helmeõied Kaarma raamatukogus, sõrmkinnaste ja Vertigo mütside kudumine.

Märts - käsitööpäev Orissaares ja Sokikese hiljem kootud kannaga sokid, triibumütsid Aste koolis ja boolerod lasteaias, helmeõied, Karja vöö, tikitud sõrmikud, oliivroheline heegeldatud rätt, tegin Selmale oma blogi.

Aprill - esimesed pärlikraed ja peyote punumine Kaarma raamatukogus, kristallvaigust ehted (tehtud Orissaares), helmeõied Aste koolis.

Mai - näitused Aste kooli võimlas ja Aste raamatukogus, Kihelkonna khk vöö.

Juuni - shamballa ja helmekrae.

Juuli - piiprellides kee 2 ühes, esimene pättide tallutamine, TK Uued ehted - helmeõis.

August - salvrätitehnika ja maali õpitoad Veerel, lapitöökursus ja võltskorallid, tooršokolaadi töötuba uhiuues Nasva klubis, nööbikee, rahvuslik raudadega kott, päikeseprint, rahakaart.

September - algas rahvarõivakursus - 1. töö krae pilutikand ja pits, pitsiga karp ja šokolaaditasku.

Oktoober - Kaarma koolis shamballad, rahakaardid, algas käsitööring Eiklas - shamballad, paeltikand vallamajas, shamballad lasteaias, Käsitöökojad Meistrite aasta Aste klubis, alustasin KadakMari blogiga. Algasid õpitoad uues Nasva klubis. Seega nüüd 5 regulaarselt toimivat ringi + õpitoad Nasval ja aeg-ajalt ehtering Kuressaares.

November - rahakaardid Eiklas ja Astes, Saaremaa  Isetegijatega Laadjalas karpe tegemas, kolmnurksed rätid ja helmekraed.

Detsember - küünlad ja näitus Eikla klubis, 2 värviga heegeldatud ja amigurumi vallamajas, helmeõied Kaarmal, Astes helmekraed, jõulukuulid ja küünlad, fileeheegelduses linik, rahvuslik heegeldatud kott, helkurmütsid + sall.

Osalesin projektides:

TK Uued ehted

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar