pühapäev, 15. mai 2022

Aasta 2012 IT blogis

 Jaanuar - susside, pitssokkide ja nupukate kinnaste kooskudumine, boolerod Astes, AK tehtud savist vaagen ja nööbid, litritest klambrid ja käevõru, vanutatud arhailised kindad, palmikmüts, kosmeetikakott, vilditud süda.

Veebruar - litritest ehted, Anniste kudumine, arhailine tikand, heegeldatud õied, vilditud sõled, ehteringis raamitud helmed, Astes fimost voolimine ja pildiülekanne, pitskäpikud, südametega kommipurk, fimoroosid, papud Teelele, arhailine oinas, vabariigi värvides fimost võtmehoidjad.

Märts - Annised ja juukseklambrid vallamajas, sõlgede viltimine Kaarmal, raamitud helmed, organzaõied Aste raamatukogus, juukseklambrid, Valjala käsitööpäev ja vaselised, kullerikott, lillad sõrmikud ja linik, lumeroos, pitssokid, säärised, kollane linik.

Aprill - näitus vallamajas, keeruseelikud ja -kleidid, tarvikutekotid ning vardakodud Kaarmal, vaselised, nupukindad, mobiilikott.

Mai - käsitöönäitus Kaarma kooli õuemajas, raudadega kott ja mündikott, satsiga vanaroosa rätt, käekott Sirtsuki juhendi järgi, vanaemaruuduga kirju kott

Juuni -näitus Aste raamatukogus, kapsalehe-printsess, maasikakott ja kokkuvolditav poekott, krüsanteemõis sõelal, triibulise räti pits, rabarberimoos, sinisekirju tuunika ja lilleline pluus, must-valged pärliussid. Brüggepitsist top ja mummulised pesupulgad.

Juuli - pitsilised kivid, must-valged, sinised ja värvilistest puithelmestest ussikeed, raglaankleit ja kee, 15 heegeldatud mütsi, koogimeister.ee Kaarma õuemajas, martsipani voolimine, sefiiritort ja kohupiima-vahukooretort, esimene lapiseelik.

August - teine lapiseelik, heegeldatud kübar ja pärlikodadest kee, lilleline heegeldatud pitspluus ja ringikujuline linane vest.

September - piiprellidest ehted, oranž ananassilinik, kanzashi-õied, lukupross, must satsisall, haapsalu stiilis värviüleminekuga kolmnurkne rätt.

Oktoober - kuuenda hooaja algus Kaarmal, käsitööring vallamajas - Kanzashi õied, maasikakottide õmblemine, risti- ja põikilapilised koed, kooskudumine Kairiga, Kaarma valla käsitöökoda Aste klubis, alustas Aste klubi käsitööring - siidimaal, mummukeed Aste lasteaias, sakiline-laineline soktoober (3), süstikpitsi-tehnikas järjehoidja.

November - Selma käsitöö näitus lossis, käsitööringis süstikpits, vilditud seebi õpituba Aste klubis, põikilapilise kudumine ja piiprellidest ehted, doominotehnikas kindad, siidimaal Aste klubis, lasteaias lumehelveste ja inglite heegeldamine, soe vest ja laineline kampsun, palmikmüts ja põikilapiline sall, semele-sall ja siidikäpad, kobarkäevõru.

Detsember - doominokindad (2), roosa tupsusall, siidine soonikmüts, heegeldatud lumehelbed, ruuduline linane põll, teeküünalde ümbrised, motiividest linik, metallikmulineedest heegeldatud ehted, triibuline ja mustast efektlõngast sall, lumehelbe-kõrvarõngad, pikad triibulised randmesoojendajad, rahvuslikud motiivid (küünlapurgil, järjehoidjana ja võtmehoidjana).

Osalesin projektides: 


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar